krewetki , kkrewetkaria i cała krewetkofilia

Krewetkomaniacy

Ogłoszenie

OGŁOSZENIE: FORUM ZOSTALO PRZNIESIONE, NOWY ADRES TO WWW.KREWETKI.ORG

#1 16-10-2007 19:57:15

polobis

Użytkownik

Zarejestrowany: 09-09-2007
Posty: 121
Punktów :   

Masakra - krab tęczowy

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


wędruj sam jeden, jako słoń po lesie nie czyniąc zła, niewiele pragnień mając...

Offline

 

#2 16-10-2007 20:53:15

Adekm89

Administrator

1775813
Zarejestrowany: 07-09-2007
Posty: 183
Punktów :   

Re: Masakra - krab tęczowy

oj słyszałem co nie co o niej...  krab-demolka:)
ale fajna jest:)

Offline

 

#3 16-10-2007 21:36:54

Tobik1

Administrator

4440091
Skąd: Kcynia
Zarejestrowany: 08-09-2007
Posty: 177
Punktów :   

Re: Masakra - krab tęczowy

piekny krabik napisz cos wiecej o jego domku

Offline

 

#4 16-10-2007 22:05:35

polobis

Użytkownik

Zarejestrowany: 09-09-2007
Posty: 121
Punktów :   

Re: Masakra - krab tęczowy

baniak 50 litrow, bardzo wysoki - wiec na roslinne sie nie nadawal ;-)  w polowie wypelniony zwirem - druga polowa woda na 10-15cm i filtr fan-1 kameleon(?) z gabką przykryty możnaby rzec - głazem :-) baniak przedziela na pół poprzecznie masywny korzeń prosto z bagna - nawet go nie płukałem :-) drugi masywny, ale płaski korzen jest polozony na czesci lądowej - pod nim krab wykopał sobie norkę, nadmiar błota wyciagnałem. całość oświetla 40W żarówka, która równocześnie nagrzewa wnetrze baniaka i wode... niebawem zrobie aktualną fotę mieszkania Masakry, co i tak nie ma znaczenia, bo co chwilę krab ma inne koncepcje na wystrój mieszkania... ;-)  Z krabem mieszkały (zdecydowanie czas przeszły) raki, ryby, krewetki, ślimaki wodne i lądowe, dżdżownice. Jako wystrój roślinny bywają (szybko szatkowane) rośliny wodne z moich nadmiarów...  Więc jak ktoś wyobraża sobie urocze paludarium z uroczym, kolorowym MAŁYM krabem ( w sprzedaży krab tęczowy jest od wielkości 2 do 5zł) to niech szybko sobie to z głowy wybije, bo w szybkim czasie zostanie kamienisto, piaskowo - wodna pustynia z przyczajonym terminatorem. Nie ukrywam, że barrrdzo lubie mojego krabcia, szczególnie jak wsuwa dżdżownicę :-)


wędruj sam jeden, jako słoń po lesie nie czyniąc zła, niewiele pragnień mając...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ujkekonomianiestacjonarne.pun.pl www.forumowisko.pun.pl www.otoja.pun.pl www.whoisnext.pun.pl www.metaurus.pun.pl